Nieuws

Het seizoen gaat deze maand weer beginnen!

Het theaterseizoen is deze maand eindelijk terug! Na een zomer vol stilte wordt de schouwburg vanaf september weer gevuld met theater, muziek en applaus. Het nieuwe seizoen wordt met twee evenementen feestelijk afgetrapt: de Nacht van de Verwondering op zaterdag 20 september en het World Food & Film Festival op zaterdag 26 en zondag 27 september.

De kaartverkoop is vliegend van start gegaan, inmiddels zijn er 75.000 tickets verkocht voor professionele voorstellingen, dat is de helft van het volledige aanbod. Toch zijn er nog volop mogelijkheden voor wie nog een avond uit wil plannen. Het belooft een veelzijdig seizoen te worden met grote producties zoals de première van Doornroosje op zaterdag 4 en zondag 5 oktober, de hitmusical Hairspray te zien van woensdag 29 oktober t/m zondag 2 november. Liever naar muziek? Je vindt bijvoorbeeld Tangerine op dinsdag 7 oktober, Sven Ratzke op dinsdag 16 december en OGENE op dinsdag 27 januari of geniet van cabaret het hele jaar lang met Dolf Jansen, Sara Kroos, Jochem Myjer en Plien & Bianca. Daarnaast biedt het programma ruimte voor kleinkunst, verrassende nieuwe makers en experimenteel toneel.

Een mooie toevoeging dit jaar: kinderen t/m 12 jaar mogen gratis naar familievoorstellingen in de Kleine Zaal. Een initiatief waarmee we jong publiek op een laagdrempelige manier laat kennismaken met theater.

Nu de zomervakantie ten einde is en het culturele seizoen van start gaat, openen we weer onze deuren. Ga op avontuur en tref je favoriete artiesten ook gewoon in Gouda.