Nieuws

Festival de Verwondering komt met voordelige combinatiepakketten

In het weekend van 17 t/m 19 september barst in de hele Goudse binnenstad De Verwondering weer los. De voorstellingen in de Goudse Schouwburg en in de historische Agnietenkapel zijn in de verkoop gegaan met voordelige combinatiepakketten. Liefhebbers van theater hoeven niks te missen van het programma met één van de combinatiepakketten.

Bezoekers hebben de keuze uit vier soorten pakketten; waarin je een combinatie hebt van verschillende voorstellingen.

In de Grote Zaal zorgt Circus Ronaldo met Swing voor een nostalgische circuservaring vol humor en acrobatiek, terwijl SUPERDRUM in de Kleine Zaal bezoekers meesleept in een indrukwekkende wereld van honderd trommels, technologie en muziektheater.

Ook de Agnietenkapel verandert opnieuw in een plek voor verrassende makers, met voorstellingen van Collectief Aqueerius, Zippo Guo en een afsluitende liveset van Might Delete Later.
Kaarten voor deze voorstellingen gaan tegelijk met het complete nieuwe theaterseizoen van de schouwburg in de verkoop op donderdag 21 mei om 18:00 uur.