Woman in Love – Renée van Wegberg & Channah Hewitt

from STREISAND with ORCHESTRA

Muziek
  • Locatie Grote Zaal
  • Tijd 20:00 - 23:00
  • Pauze N.n.b.
  • Rang 1 € 59,50
  • Rang 2 € 57,50
  • Rang 3 € 38,00
Verkoop start 22/05

Vriendenverkoop vanaf 19-05 word nu Vriend 25/26!

Barbra Streisand is een levende legende, een vrouw met een carrière van zes decennia die uitblonk op elk gebied van entertainment. Ze is winnares van alle denkbare prijzen en één van de meest herkenbare stemmen in de geschiedenis van de populaire muziek. 

In de verrassende concertshow ‘Woman in Love’ staat de wereldmuziek van Barbra Streisand centraal. De ijzersterke vocalisten Renée van Wegberg (‘Wicked’ en ‘Liesbeth List’) en Channah Hewitt (‘Les Misérables’ en ‘Josephine B.’) worden begeleid door het fameuze Noordpool Orkest onder leiding van Reinout Douma.

Herkenbaar, maar ook met een verrassende ‘touch’. 

Met natuurlijk ‘The Way We Were’, ‘People’, ‘Guilty’, ‘My Man’, ‘What Kind of Fool’, ‘Tell Him’, ‘Second Hand Rose’, ‘Memory’, ‘Papa, Can You Hear Me’ en ‘Woman in Love’. 

 

Extra informatie:

Bij deze voorstelling ontvang je de (e)tickets 24 uur voor aanvang van de voorstelling per e-mail en in jouw account.  

Gezellig Nagenieten arrangement - € 12,50 pp

  • Een gereserveerd tafeltje in een van de foyers
  • Een drankje naar keuze (uit het Hollands assortiment)

  • Een plank met hartige hapjes zoals bittergarnituur, diverse nootjes en kaaskoekjes
Lees meer

Perfecte Pauze arrangement - € 9,50 pp

Indien er geen pauze in de voorstelling zit, ontvang je dit arrangement na afloop. 

  • Een gereserveerd tafeltje in één van de foyers
  • Een plank met hartige hapjes zoals bittergarnituur, diverse nootjes en kaaskoekjes
Lees meer

Warm Welkom arrangement - € 12,50 pp

  • Koffie naar keuze of een potje thee met glaasje stroopwafellikeur met slagroom

  • Diverse zoete lekkernijen zoals boterkoek, brownies en petit fours
Bijboeken €12,50

Word Vriend

Met jouw steun kunnen we een gevarieerd programma voor iedereen blijven bieden. Als Vriend ben je bovendien nog dichter betrokken bij de schouwburg en geniet je van verschillende voordelen.

Word nu Vriend

Tips