Klassiek op zondag: Shin Sihan (viool) & Uschik Choi (piano)

Klassiek
  • Locatie Kleine Zaal
  • Tijd 12:00
  • Pauze N.n.b.
  • Rang 1 € 26,00
Verkoop start 22/05

Vriendenverkoop vanaf 19-05 word nu Vriend 25/26!

De jonge Nederlandse sterviolist Shin Sihan is nog geen dertig, maar hij soleerde al bij zo’n beetje alle Nederlandse orkesten, hij speelt in het succesvolle Amsterdam Pianotrio met pianist Yang Yang Cai en cellist Alexander Warenberg en hij is lid van kamermuziekcollectief Chianti Ensemble. Dat leverde hem een bak aan ervaring op, wat de jonge violist muzikaal zeer volwassen maakt. 

Shin Sihan

Toen Shin Sihan in 2020 de Grachtenfestivalprijs won, schreef de jury: ‘Violist Shin Sihan bindt uitmuntende musici aan zich en verleidt ze mee te gaan in zijn muzikale avontuur. Samen met hen creëert hij magische momenten en pakt hij zijn publiek in.’

 

Word Vriend

Met jouw steun kunnen we een gevarieerd programma voor iedereen blijven bieden. Als Vriend ben je bovendien nog dichter betrokken bij de schouwburg en geniet je van verschillende voordelen.

Word nu Vriend

Tips